خط تلفن ثابت ابری

سرویس آزمایشی

همراه با ابزارهای بهتر، مکالمات بهتری را تجربه کنید.

مرکز تماس ابری و تلفن ثابت ابری، بهترین و گسترده ترین تجربه سازمان با مشتری و کارفرما با کارمند است.

خط تلفن ثابت ابری

امکان برقراری چندین تماس به طور همزمان، تنها با یک خط تلفن ثابت

خطوط تلفن ثابت ابری، برای  کاربران  این امکان را  فراهم می آورد که ارتباطات تلفنی خود را علاوه بر روش سنتی، با استفاده از روش سیپ ترانک (Sip Trunk)، از طریق بستر اینترنت و با پروتکل VOIP نیز ایجاد و با هر شماره تلفنی ارتباط برقرار نمایند. این سرویس تلفن مجازی دارای امکانات منحصر به فرد خود بوده و همچنین قابلیت فعال نمودن چندین خط تلفن و استفاده ی همزمان را بر روی یک شماره تلفن در لحظه و به سادگی فراهم می نماید. با توجه به زیرساخت مورد استفاده در فناوری، عدم تغییر و یا از دست رفتن شماره تلفن در صورت نقل مکان از ویژگی های خطوط تلفن ثابت ابری است. همچنین استفاده از خط تلفن محدود به تلفن های رومیزی نبوده و از طریق انواع دیوایس (اپلیکیشن موبایل- نرم افزار کامپیوتر) اتصال به خط تلفن امکان پذیر است.

خدمات دفتر سیار اول متناسب با نیاز شما طراحی شده است.

متناسب با نیاز خود خدمات ما را تهیه کنید.

خطوط تلفن ثابت ابری، خط هایی هستند که با پیشرفت تکنولوژی صدا بر بستر شبکه VOIP (تلفن VOIP) بعنوان تلفن تحت شبکه انتقال می یابد. با استفاده از این خطوط، مشترک می تواند یک یا چند خط تلفن به صورت همزمان (30 کانال) در محل کار خود یا منزل دریافت نموده و عین خطوط ثابت سابق، ارتباط برقرار کند. از مزیت های اساسی این سرویس، قابلیت جابجایی خط بدون تغییر و ار دست دادن شما در صورت نقل مکان و انتقال به محل جدید می باشد.

خطوط تلفن ابری در مناطقی که مخابرات سیم کشی و کابل کشی نکرده نیز قابل ارائه می باشد. از دیگر مزیتهای خرید خط تلفن ثابت اینترنتی این است که امکانات سانترال و Call Center (مرکز تلفن ابری) بدون نیاز به هرگونه تجهیزات بر روی خطوط قابل راه اندازی می باشد.

متقاضیانی که مشترک تلفن اینترنتی از سایر اپراتورها می باشند نیز می توانند از خدمات ارزش افزوده دفتر سیار اول استفاده نمایند. در واقع سرویس های این اپراتور بر روی خطوط تلفن سایر اپراتورها نیز قابل استفاده خواهد بود.

 

از دیگر موارد قابل ذکر در مورد خطوط تلفن اینترنتی می توان به نامهای خدمات voip و مخابرات voip اشاره نمود.

با خرید سرویس و سیستم voip، راه اندازی سیستم ویپ voip در مدت بسیار کوتاهی انجام خواهد شد. این خطوط قابل اتصال به مرکز تماس ویپ را نیز دارند.

فهرست