50% تخفیف پشتیبانی تلفن سایر اپراتورها

اخبار

به اطلاع مشترکین محترم می رساند جهت کاهش هزینه ها که همواره از اهداف اصلی ارائه خدمات دفتر سیار اول است، با یک پیشنهاد جدید، امکان کاهش 50 درصدی هزینه پشتیبانی تلفن اینترنتی سایر اپراتورها میسر شد.

از طریق این پیشنهاد، مشترکینی که از هریک از سرویسهای دفتر سیار اول استفاده می کنند، مشمول 50% تخفیف در هزینه اشتراک سرویس “پشتیبانی تلفن اینترنتی سایر اپراتورها” خواهند بود.

از این رو، در ذیل تمام سرویسهای اپراتور، گزینه ای با عنوان “پشتیبانی تلفن سایر اپرتورها با 50% تخفیف” قرار گرفته است. متقاضیان محترم استفاده از هریک از سرویسهای دیگر دفتر سیار اول، نیازی به ثبت سفارش جداگانه جهت پشتیبانی خط تلفن اینترنتی سایر اپرتورها ندارند و از طریق همین بخش می توانند به همراه ثبت سفارش هریک از سرویسهای دفتر سیار اول، جهت ثبت سفارش پشتیبانی تلفن اینترنتی خود نیز اقدام نمایند.

همچنین مشترکین محترمی که هم اکنون علاوه بر سرویس پشتیبانی تلفن اینترنتی سایر اپراتورها، در حال استفاده از هریک از سایر سرویسهای دفتر سیار اول می باشند، جهت اعمال تخفیف ویژه بر روی سرویس پشتیبانی تلفن اینترنتی سایر اپراتورهای خود، از طریق ارسال تیکت به امور فروش، درخواست خود را ارسال نمایند.

کاهش هزینه و افزایش بازدهی، هدف اول دفتر سیار اول

, , ,
نوشتهٔ پیشین
شناخت نیازهای مشتریان
نوشتهٔ بعدی
جمعه سیاه در 8 آذر 99

پست های مرتبط

فهرست